Ayaklarına Masaj Yaptırdı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben Cansu, 1,75 boyunda 65 kiloda kumral güzeli bir kadınım. Sertifikalı bir masözüm bölgesel masaj ve uzak doğu masajları konusunda uzmanım. Müşterilerimi evimde sakarya masaj salonunda loş ve mis gibi kokan oratmda ağırlar onları en etkili yağlarla yaptığım masajlarla rahatlatırım. Özellikle bölgesel masaj konusunda çok iyiyimdir.
Bu ünümü duyan bir müşterim dün geldi ve ayakların çok ağrıdığını sürekli olarak parmaklarının kasıldığını söyleyerek ayak masajı yapmamı istedi. Onu koltuğa oturdum ve aromatik yağlarımı hazırladım ve ayaklarına şanlıurfa masaj yapmaya başladım. Müşterimin gerçekten ayaklarında sorun vardı ve öyle kolay geçecek gibi görünmüyordu. İlk ayağını bitirdim ve ikincisine geçtim.
Ayağının rahatladığını artık tekrar kasılmayacağını söylemek için başımı kaldırdığımda adamın bana bakışlarının değişmiş oluğunu gördüm. Müşterim ayağından tahrik oluyordu demek. Başıma bir şey gelmemesi için bir an önce diğer ayağının masajını da bitirerek bir an önce gitmesi için acele etmeye başladım ama müşterim bana merak etmem gerektiğini sadece bu şekilde osmaniye masaj yaptırarak rahatladığını söyleyerek rahatlattı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir