Masaj Yaptım Sevgilim Oldu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben Deniz, 26 yaşındayım. 1,69 boyunda 59 kilodayım çok güzel görenleri hayran bırakan bir bayanım. Sertifikalı bir masözüm. Müşterilerimi en iyi şekilde rahatlatacak karabük masaj tekniklerini bilirim ve onları streslerinden ve kas ağrılarından kurtarırım. Masajı genellikle evimin sıcak ve samimi ortamında yaparım. Müşterilerim benim masajımla rahatlarken onlara müthiş güzel kokular eşlik eder.
Bir ay önce masaj salonuma son derece yakışıklı bir adam geldi ve benden ona masaj yapmamı çok gergin bir gün geçirdiği için rahatlamasına yardımcı olmamı istedi. Seve seve kabul ettim çünkü adamdan çok hoşlanmıştım. karaman masaj yatağına yatan müşterim olan yakışıklıya özel yağlarım eşliğinde masaj yapmaya başladım. Aklımı başımdan almıştı ve ellerim ona masaj yaparken kalbim de bir yandan hızlı hızlı atıyordu.
Yakışıklı müşterim ona kahramanmaraş masaj yapmaya devam ettiğim sırada sevgilim olup olmadığını sordu. Ben de olmadığını söyleyince doğruldu ve gözlerimin içine bakarak benden çok hoşlandığını söyledi. Bende ondan hoşlandığım için teklifini kabul ettim o artık benim sevgilim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir