Özel Masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben seçil, 24 yaşında sertifkalı bir masözüm minyon tipliyim ama masajda üstüme yoktur hele bölgesel masajda. Eski bir futbolcu oynadığı zamanlar da çok ünlüydü benim masajımın ününü duymuş ve bana geldi. Onu
antalya masaj yaptığım loş, misler gibi kokan aromatik yağların olduğu masaj salonuma aldım.
Hazırlanmasını söyledim ve kendimde antalya masaj salonları yağlarını hazırlamak için arkamı döndüm Yağları hazırladıktan sonra fubolcunu yanına yaklaştım kasıklarına sadece bir havlu örtmüş çıplak bir vaziyette uzanmış benim bcağında düğüm olmuş olan kaslarını rahatlatmam için bekliyordu.
Masaj yağlarını kullanarak bacağına antalya masaj salonu yapmaya başladım gerçekten çok kötü durumdaydı. Beni uğraştıracak gibi görünüyordu yarım satin sonunda bacağında bulunan kasların gevşemeye başladığını hissettim ellerimin altında ve bunu söylemek için fubolcunun yüzüne baktığımda adamın bana hayran bir şekilde baktığını gördüm anlaşılan yaptığım işi çok beğendi diye düşünürken futbolcunun kasıklarında olan hareketleri gördüm eyvah dedim adam bana saldıracak. Görmezden gelip masaja devam ettim futbolcu da bir şey yapmadan gitti efendi adammış.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir