Masaj ve Mutlu Son

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben Selin, 25 yaşındayım. Boyum 1.78, 67 kilodayım uzun boylu güzel bir kadınım. Masaj konusunda çok yetenekliyim. Sertifikamı da birincilikle almıştım. Tay masajı, rahatlatıcı masaj da benim üstüme yoktur. Evimde sizin için hazırladığım ortamda bakırköy masaj salonu yapar ve sizi stresinizden ve kasa ağrılarınızdan kurtarırım. Bunun dışında müşterilerimin bazen özel istekleri de oluyor nasıl mı?
Daha birkaç gün önce gelen delikanlı masaj yaptırmak istediğini söyleyerek gelmişti ben de çok masum bir şekilde müşterilerimin rahatlaması için hazırladığım yağlarla ona masaj yapmaya başladım. Delikanlının aslında aklında başka bir şey varmış. Ben ona beylikdüzü masaj salonu yaparken ve kasları üzerinde ellerimle ustaca hareketler yaparken onun yattığı yerde durmadığını fark ettim.
Canınız mı yandı diye sorduğumda evet dedi ben de neden diye sorduğum da etiler masaj salonu yatağında döndü ve önündeki kabarıklığı göstererek bunun yüzünden dedi ben ne yapacağımı bilemez haldeydim reddetmek istiyordum ama onun vücudundan da çok etkilenmiştim. Benim kararsız halimi fırsat bildi ve ayağa kalkarak boynuma saldırdı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir