Masaj Mutlu Sona Erdi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben Burcu 22 yaşındayım. 167 boyunda ve 63 kiloyum güzel ve amasya masaj konusunda yetenekli bir kadınım. Ellerimin sihirli olduğun söyler müşterilerim. Sertifikam var ve bütün masal çeşitlerini bilirim müşterilerim en çok özel yağlarla yaptığım rahatlatıcı masajı ve bölgesel masajı tercih ederler.
Bölgesel masaj yaptırmak için gelen müşterilerimden biri orta yaşlı bir beydi görmüş geçirmiş bir insan olduğu belli hoş sohbet bir bey boyun bölgesinde bir tutulma varmış ve ne yaparsa yapsın geçmiyormuş. Ben onun boynuna ağrı masaj yapmaya ve onun boyun kaslarında oluşan gerginliği ve tutulmayı açmaya çalışırken bir yandan da sohbet ediyorduk. Sohbet ederken müşterim olan bey bana sevgilim olup olmadığını sordu. Ben de olmadığını söyledim.
Böyle başlayan sohbet derinleşti ve seks ihtiyacına geldi. Sevgilim olmadığını öğrenen müşterim benim ihtiyacımı gidermek için yardımcı olabileceğini söylüyordu. Kibarca reddettim ama müşterim ısrarcıydı ve zaten hazırdı artık o bana aydın masaj yapmaya başlamıştı. Müşterim karşı çıksam da ihtiyacımı giderdi.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir