Masaj Yaparken Birden Her Şey Değişti

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Merhaba ben Gül, 25 yaşındayım, 1,67 boyunda 59 kiloda oldukça güzel bir bayanım. Sertifikam var masözlük eğitimi aldım ve işimi çok iyi yaparım. Müşterilerimin düğüm olmuş lenflerini benden iyi çözen yoktur. muğla masaj salonu haline getirdiğim evimin sıcak ortamında müşterilerimin memnun ayrılmasın sağlarım.
Daha dün gelen müşterimde çok memnun ayrıldı. Stres yüklüydü ve rahatlamak istiyordu hemen işe başladım ve onu niğde masaj yatağına yatırdıktan sonra özel yağlarımla usta ellerimi kullanarak kaslarını gevşetmeye başladım ama adam gevşemek terine sanki daha çok kasılıyordu neden diye sorduğumda beni çok beğendiğini ve benim güzelliğim karşısında tahrik olduğunu söyledi çok şaşırdım hiç beklemiyordum.
Ben olmaz dedim ama adam elimi tutup önüne götürünce önünde ki kabarıklığı görünce bende azdım ve adamın isteğine karşı gelmekten vazgeçtim olayına akışına bıraktım. Müşterimle beraber çok özel saatler geçirdik ve
nevşehir masaj yaptırmak için gelen müşterimi başka türlü rahatlattım. O da benim rahatlamamı sağladı böylece ikimizde mutlu olduk.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir