BABANIN GÖREVİ 17

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

BABANIN GÖREVİ 17
Uyandığımda yanımdaydı, bana sarılmıştı. Kollarıyla beni o kadar sıkıca sarmıştı ki gece boyunca hareket edememiş olmalıydım. Onu uyandırmamaya çalışarak kalktım. Dolabımı açıp çekmecemden bordo renkli iç çamaşırlarımı giydim. Mavi şortumla, beyaz tişörtümü giyip mutfağa gittim. Acıkmıştım. Yemek yemem lazımdı. Yumurta haşlamaya karar verdim. Yumurtaları hazırlayıp, ocağı yaktıktan sonra banyoya gittim. Dişlerimi fırçalarken aynada kendime baktım. Saçlarım dağılmış, yanaklarım pembeleşmiş ve gözlerimin altındaki morluklar neredeyse gitmişti. Gençleşmiş gibi hissediyordum. O eski yaramaz kız gibi. Gülümsedim. Bunun bu kadar iyi geleceğini bilmiyordum.
Havluyla yüzümü kuruladıktan sonra saçlarımı taradım ve ocağın başına döndüm. Söndürdüğümde suyun buharına baktım, bugün herşey daha anlamlı ve güzeldi. Güneş ışıldıyor, dışarıdaki kuşların cıvıltısını duyuyordum. Her zaman şakıyorlardı ama bu sefer, duymuştum. Duymak istemiştim çünkü.
Yemeği hazırlarken arkadan bir ses duydum.
“Günaydın anne, geç uyanmışım…”
Omzumdan geriye doğru baktım, oradaydı. Üzerine bir şort giymişti ve vücudunun üst kısmı çıplaktı. Tüm güzelliği güneşin ışığında parıldıyordu.
“Olsun, gel kahvaltı yapalım.” dedim gülümseyerek. Yanaklarımın kızardığını hissedebiliyordum.
Masaya oturmadan önce tabakları ve servisleri hazırladı. Bana hep yardımcı oluyordu. Çok iyi kalpliydi, hep beni sevmişti.
Yumurtaları, ekmeklerle beraber hazırladıktan sonra masaya koydum. Çayı demlemeyi unutmuştum.
“Çayı unuttum…”
“Olsun, şimdi altını açarız.” dedi ve çaydanlığı hazırladı. O çaydanlıkla meşgulken arkasından geçmek zorunda kaldım. Sandalye ve Barkın’ın arasına sıkışmışken kalçalarımı, onun kalçalarına değdirerek geçtim. Omzunun üzerinden bana baktı, ben de ona. Gözlerinin içi gülüyordu.
“Dün gece iyi uyuyabildin mi?” diye sordu.
“Evet. Sanırım sana sormama gerek yok.” dedim kahkaha atarak. O da bana katıldı ve “Tabi ki, seninle uyuduğum ilk gece… Çok rahattım.” dedi çayları doldururken.
“Barkın, konuşmamız lazım.” dedim.
Masaya oturdu ve ekmeği eline aldığında; “Tabi anne, ne konuşmak istiyorsan konuşalım.” dedi gülümseyerek.
“Hamile kalıp kalmayacağımı en erken 15 gün içinde anlayabiliriz.” dedim, o sırada salatalığı çatalla tutup ağzıma getirdiğimde, kokusunun ne kadar güzel olduğunu fark ettim. Son günlerde kendimi o kadar sıkmıştım ki ufak güzelliklerin farkına varamamıştım.
“Bundan önce öğrenmemizin imkanı ne yazık ki yok. Ve gecikmesini istemiyorum. Bence şu anda işe yaradı ama buna tamamen emin değilim.”
“Şansımızı arttırabiliriz anne.” dedi bana göz kırparak.
“Tabi, çok istiyorsun bunu değil mi?” dedim kahkaha atarak, o sırada yumurtasını yemeye başlamıştı. Çayımdan bir yudum aldıktan sonra konuşmaya devam ettim.
“Şansımızı arttırabiliriz tabi ki. Ama bundan kimseye bahsedemezsin. Beni anlıyor musun? Hiç kimseye, bunun olası sonuçlarını öngörebiliyorsundur zaten…”
O sırada sözümü keserek; “Anne, rahatla. Bundan tabi ki kimseye bahsetmeyeceğim. Bu bizim, sırrımız.” dedi, yüzündeki ve sesindeki o rahatlatıcı his, çok başkaydı.
“Tamam…” dedim rahatlamış bir sesle.
“Ama tabağını bitir, proteine ihtiyacın var.” gözlerinin içine bakıyordum. Gözlerini gözlerimden ayırmadan, “Tek proteine ihtiyacı olan ben değilim.” dedi yemeğinden bir lokma daha alırken. Bir anda tüm vücudum ateşle dolmuş, taşmıştı sanki.
Hemen üzerimi çıkarmaya başladığımda, Barkın’ın gözlerinin içine bakıyordum. Yemeğini bırakıp ayağa kalktı ve üzerime doğru gelmeye başladı. Tam karşısında çırılçıplak kaldığımda ise dudaklarıma yapışmış bir şekilde beni öpmeye başladı. O kadar ateşli bir şekilde öpüyordu ki orada eriyorum sandım.
Ben de hızlıca onun üzerini çıkarırken, nefes nefese kalmıştım. Bir anda vücudumu basan ateş onu da, beni de yakacaktı.
Çok başka hissettiriyordu.
Tamamen karşımda çırılçıplak kaldığında ise erkekliğini elimle buldum ve biz deli gibi öpüşürken kadınlığımın girişine yerleştim. İçime girmesi için daha fazla bir şey yapmama gerek yoktu. Bir anda içime doğru kendini itti ve içimi parçalarcasına bana sahip oldu.
Yeniden, olması gereken yerdeydi işte. Kalçalarımdan tamamen kavrayıp içimi parçalarken oldukça hızlanmıştı. Güçlü kollarıyla beni kaldırdı ve o ayaktayken bacaklarımı belime sardım. İçimden çıkmadan koltuğa getirdi beni ve yavaşça koltuğun üzerine bıraktı. Sonra bir anda içimden çıktı.
Gözlerime bakıp, elleriyle başımı kavradı. Saçlarımı okşarken başımı yavaşça kendine doğru yaklaştırdı.
Dudaklarımdan içeri giren erkekliğinin tadını aldığımda kendinden geçti.
“Ahhh.. Anneciğim… Çok güzel…”
Bir anda boğazıma zorlamaya başladığında ise neredeyse boğuluyordum. Ellerimi bacaklarına doğru uzattım ve kendimi geri çektim. Ağzımdan çıktığında öksürüyordum.
“Anne! İyi misin… Ben… Özür dilerim… İyi misin?” dedi gözlerime bakarak. Bana doğru eğilecekken, izin vermedim. Onu olduğu yere gittim tekrar.
“Bir daha…”
Bu sözümü duyar duymaz gözleri ışıldadı ve hemen başımı kavradığı gibi boğazımdan içeri zorlamaya başladı. O kadar farklıydı ki, bunu hiç bir erkek için yapmazdım… Sadece biricik oğluma özel bir ayrıcalıktı bu…
Birkaç kere başımla git gel yaptıktan sonra tekrar ağzımdan çıktı.
“Bir şey denemek istiyorum…” dedi ve koltuğa oturdu. Beni bacaklarının arasına doğru çekti. Hiç bir şekilde itiraz etmeden önünde diz çöktüm. Koltuk altlarımdan bedenimi hafifçe havaya kaldırdı ve erkekliğini göğüslerimin arasına yerleştirdi.
“Ahhh…”
İnlemesi o kadar güzeldi ki… Aynı babasına benziyordu. Gözlerim kamaşmıştı. Oğlum, benim her yerimi istiyordu! Her yerimi arzuluyordu! Bunu bir zorunluluk olarak değil, gerçekten de sevdiği için yapıyordu! Bu o kadar başka bir histi ki…
Göğüslerimi, kollarım ile sıkıştırdım ve daha fazla hissetmesini sağladım. O inlerken, ben de zevkten ölüyordum sanki. Çok başkaydı…
“Geliyorum… Ahhh… Çok güzel. Aç ağzını!”
Böyle sert konuşması beni çok etkilemişti.
Hemen ağzımı açtım ve bir anda başımdan tutup beni kendine çekti. Tekrar boğazıma zorladığında artık nefes alamıyordum ama umursamıyordum da. Bu zaten çok uzun sürmedi. Nefes gibi atan damarlarını hissedebiliyordum. Erkekliği şişti ve bir anda ağzıma patladı. Haklıydı, proteinimi almalıydım. Alıyordum da… Bir anda kendimi zorlayarak yutmaya başladım. Hem boğazıma dayanması, hem de beni kendine çekmesi yutmamı zorlaştırıyordu.
Tamamen boşaldığında dudaklarımın kenarından menisi akıyordu.
Saçlarımdan okşayarak bana bakıyordu. Ağzımdan çıktı ve geriye doğru yaslandı.
“Çok güzelsin…” diye fısıldadı.
“Sen de…” dedim gülümseyerek. Gulp yaptıktan sonra ağzımı tamamen açtım ve ona gösterdim.
“Bak, proteinimi aldım…” dedim gülerek.
“Evet, hep alacaksın.” dedi.
Uçuyordum sanki…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir